Dlaczego Szczecińskie TBS? Bo kredyt lub wynajem to nie jedyne sposoby na własne mieszkanie. I zdecydowanie nie najlepsze.

Kredyt mieszkaniowy wiąże nie tylko z jednym miejscem, ale także z comiesięcznym zobowiązaniem finansowym, nawet przez 30 lat. Pozwala jednak na zdobycie na własność swoich czterech ścian i dysponowania nimi w dowolny sposób. Wynajmowanie mieszkania, często od przypadkowych osób, to z kolei brak stabilizacji, pewności i swobody w aranżacji, jednak nie do końca swojego domu. Ma też swoje zalety – można je w razie potrzeby zmienić. Co więc wybrać, skoro obie możliwości budzą tyle wątpliwości? Zupełnie inne rozwiązanie – Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

Tylko 30%

Właśnie tyle potrzebujesz, by móc zamieszkać na swoim. Wkład własny, jaki musisz ponieść biorąc kredyt mieszkaniowy, jest zdecydowanie wyższy od partycypacji w TBS. Wystarczy już od 40 do 90 tys. zł, abyś mógł wybrać swoje wymarzone mieszkanie i w nim zamieszkać.

Zwrot partycypacji

Partycypacja, pokrywająca jedynie 30% wartości mieszkania, to wkład finansowy potrzebny na jego budowę. Po jej wpłaceniu zawierasz umowę najmu z prawem do dysponowania lokalem. Co jednak, jeśli zmieni się Twoja sytuacja i będziesz chciał zrezygnować z mieszkania? Cała kwota zwaloryzowanego depozytu wraca do Ciebie!

Realizacja budowy

Partycypacja daje Ci gwarancję, której nie zapewni prywatny developer. Przeznaczając swoje środki na budowę mieszkania w TBS masz pewność, że inwestycja zostanie ukończona, a po jej realizacji otrzymasz klucze do własnego lokalu.

Gotowe do zamieszkania

Po otwarciu drzwi możesz nie tylko cieszyć się swoim nowym komfortowym domem, ale też… od razu zacząć się wprowadzać! Mieszkania w TBS przygotowane są w standardzie “pod klucz” – starannie wykończone i wyposażone. Nie musisz zmagać się z męczącym remontem, tracić czas i energię na wybór sprzętu AGD czy położenie posadzki. Najlepsi specjaliści zrobią to za Ciebie.

Wysoka jakość materiałów

Wieloletnie doświadczenie w budownictwie pozwala nam na zapewnienie najwyższego komfortu. Dbamy o to, aby każde mieszkanie było funkcjonalne oraz przestronne i faktycznie stało się Twoim wymarzonym domem. Ogromną wagę przykładamy do jakości używanych materiałów – mają przecież służyć Ci przez lata.

Przyjazne otoczenie

Dla nas dom jest najważniejszy, ale wiemy, że to nie wszystko. Bardzo istotne jest jego położenie i otoczenie. decydując się na TBS wybierasz także świetną lokalizację z dogodnym dojazdem i infrastrukturą: harmonijnie zagospodarowaną przestrzenią, zielenią, placami zabaw dla dzieci, małą architekturą, a przy większych osiedlach – terenami umożliwiającymi sportową rekreację.

Najlepszy wybór

Wybierając TBS zyskujesz swoje własne mieszkanie, ale nie wiążesz się kredytem hipotecznym. Jeśli zmienisz zdanie – inwestycja w partycypację może w każdej chwili do ciebie wrócić. Czy znasz lepsze rozwiązanie?